Mūsų įmonė UAB “Mansta”  specializuojasi lauko inžinerinių tinklų statybos srityje. Nors esame jauna komanda, klientų pasitikėjimą jau įgijome savo veržlumu ir profesionalumu. Nesistengiame būti visų sričių ekspertais ir atliekame tuos darbus, kuriuos išmanome geriausiai. Toks požiūris mums padėjo tapti savo srities profesionalais.

Mes esame oficialūs, įgalioti „August ir Ko“ atstovai vidurio Lietuvoje. Pas mus galite įsigyti  August  biologinius nuotekų valymo įrenginius bei užsisakyti jų montavimo paslaugą. August biologiniai valymo įrenginiai atitinka visus aukščiausius išvalymo kokybės standartus. Šios įmonės gaminiai pripažinti visame pasaulyje ir yra vertinami klientų net Norvegijoje ir Kanadoje, kur reikalavimai yra ypatingai aukšti.

August  produkcijos išskirtinumas – tai gebėjimas nuotekose natūraliai esančius mikroorganizmus įdarbinti jūsų paslaugoms. Šis biologinių nuotekų valymo būdas yra pagrįstas bakterijų gebėjimu maitintis įvairiomis organinėmis ir mineralinėmis medžiagomis, esančiomis nuotekose. Toks veikimo principas užtikrina maksimalų nuotekų išvalymą.

Be jau minėtų August nuotekų valymo sistemų įrengimo, taip pat atliekiame drenažo sistemų ir lietaus nuotekų sistemų įrengimo darbus. Patikėję lauko inžinerinius darbus mūsų įmonei, galėsite būti ramūs, kad visi jie bus atlikti šios srities ekspertų ir naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas.